Sıfırdan Zirveye Aliexpress Satıcısı Olma Eğitimi (5)

Free Download Udemy Sıfırdan Zirveye Aliexpress Satıcısı Olma Eğitimi (5). With the help of this course you can Stoklu veya Stoksuz Aliexpress Üzerinde Gerçek Bir Mağaza Kurarak 200 + Ülkeye Ürünlerinizi Satın.

This course was created by . It was rated 3.17022 out of 5 by approx 16 ratings. There are approx 2634 users enrolled with this course, so don’t wait to download yours now. This course also includes 173 mins on-demand video, Full lifetime access, Access on mobile and TV & Certificate of Completion.

What will I need?

  • Hiu00e7bir u00f6n bilgiye ihtiyau00e7 duyulmamaktadu0131r.

Is this course right for me?

  • Stoklu veya stoksuz eticaret yapmak isteyen kiu015filer.
  • Mevcut u00fcru00fcnlerini du00fcnyaya pazarlamak isteyen firmalar.
  • u0130nternetten para kazanmak isteyen firmalar veya kiu015filer.

What am I going to learn?

  • Aliexpress web sitesinde yaparak para kazanabileceksiniz.
  • u00dcru00fcnlerinizi stok tutarak veya tutmayarak du00fcnyaya satmayu0131 u00f6u011freneceksiniz.
  • Gitgide bu00fcyu00fcyen online e-ticaret au011fu0131ndaki pastadan sizde payu0131nu0131zu0131 alabileceksiniz.
  • Amazon,Ebay ve Shopify gibi platformlardan farklu0131 alternatif satu0131u015f yu00f6ntemlerini u00f6u011freneceksiniz.

Merhaba değerli girişimciler. Günümüz dünya koşullarında her geçen gün yepyeni gelir kapıları bizlere sunuyor. Bu gelir kapılarından en önemlisi ise teknoloji. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok farklı yeni iş ve iş kolu ortaya çıkmaya başladı. Son yıllardan en çok dikkat çeken işlerden birisi ise E-Ticaret ve Dropshipping oldu.

Peki Aliexpress’te nasıl satıcı olabiliriz?

Yapmanız gereken tek şey mağazanızı açıp ürünlerinizi listelemeye başlamak olacaktır.Üstelik Ürünleriniz için stok tutmaya gerek yok.Bildiğiniz gibi Çin üretim açısından çok zengin fakat ne kadar zengin olsa da ülkemizde üretilen çoğu ürün Çin’de talep görüyor fakat temin edilmiyor.Üstelik bu sadece Çin ile sınırlı değil.200’den fazla ülkeye ürünlerinizi satabilirsiniz.

Aliexpress’ de satıcı olmaya başladıktan sonra Aliexpress üzerinden 200’den fazla ülkeye rahatlıkla satış yapabilirsiniz. Yani ürünlerinizi tüm dünyaya satabilir ve yapmış olduğunuz girişiminizden güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Uluslararası tüm satışlarınızda ödemelerinizi dolar ile alırsınız. Bu da günümüz Türkiye koşullarını ve doların değerini düşündüğümüzde oldukça iyi bir avantaj.

Bu kursu aldığınızda dünyanın en büyük e-ticaret platformları arasında yer alan Aliexpress ile Satış ve yapacağınızı öğreneceksiniz. Hazırlamış olduğumuz bu eğitimi tamamladığınızda bu işin en ince noktalarını detayları ile öğrenecek ve kendinize yepyeni bir kazanç fırsatı yaratacaksınız. İster stok tutarak ister stoksuz siz de Aliexpress’te satış yapabilirsiniz.

Satış Yapacağınız Ülkeler
Afghanistan Aland Islands Albania Alderney Algeria American Samoa Andorra Angola Anguilla Antigua and Barbuda Argentina Armenia Aruba Ascension Island Australia Austria Azerbaijan Bahamas Bahrain Bangladesh Barbados Belarus Belgium Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnia and Herzegovina Botswana Brazil Bulgaria Burkina Faso Burundi Cambodia Cameroon Canada Cape Verde Caribbean Netherlands Cayman Islands Central African Republic Chad Chile Christmas Island Cocos (Keeling) Islands Colombia Comoros Congo, The Democratic Republic Of The Congo, The Republic of Congo Cook Islands Costa Rica Cote D’Ivoire Croatia (local name: Hrvatska) Curacao Cyprus Czech Republic Denmark Djibouti Dominica Dominican Republic Ecuador Egypt El Salvador Equatorial Guinea Eritrea Estonia Ethiopia Falkland Islands (Malvinas) Faroe Islands Fiji Finland France French Guiana French Polynesia Gabon Gambia Georgia Germany Ghana Gibraltar Greece Greenland Grenada Guadeloupe Guam Guatemala Guernsey Guinea Guinea-Bissau Guyana Haiti Honduras Hong Kong,China Hungary Iceland India Indonesia Iraq Ireland Israel Italy Jamaica Japan Jersey Jordan Kazakhstan Kenya Kiribati Korea Kosovo Kuwait Kyrgyzstan Lao People’s Democratic Republic Latvia Lebanon Lesotho Liberia Libya Liechtenstein Lithuania Luxembourg Macau,China Macedonia Madagascar Malawi Malaysia Maldives Mali Malta Marshall Islands Martinique Mauritania Mauritius Mayotte Mexico Micronesia Moldova Monaco Mongolia Montenegro Montserrat Morocco Mozambique Myanmar Namibia Nauru Negara Brunei Darussalam Nepal Netherlands Netherlands Antilles New Caledonia New Zealand Nicaragua Niger Nigeria Niue Norfolk Island Northern Mariana Islands Norway Oman Other Country Pakistan Palau Palestine Panama Papua New Guinea Paraguay Peru Philippines Poland Portugal Puerto Rico Qatar Reunion Romania Russian Federation Rwanda Saint Barthelemy Saint Kitts and Nevis Saint Lucia Saint Martin Saint Vincent and the Grenadines Samoa San Marino Sao Tome and Principe Saudi Arabia Senegal Serbia Seychelles Sierra Leone Singapore Sint Maarten (Netherlands) Slovakia (Slovak Republic) Slovenia Solomon Islands Somalia South Africa South Georgia and the South Sandwich Islands South Sudan Spain Sri Lanka St. Pierre and Miquelon Suriname Swaziland Sweden Switzerland Taiwan,China Tajikistan Tanzania Thailand Timor-Leste Togo Tonga Trinidad and Tobago Tunisia Turkey Turkmenistan Turks and Caicos Islands Tuvalu Uganda Ukraine United Arab Emirates United Kingdom United States Uruguay Uzbekistan Vanuatu Vatican City State (Holy See) Venezuela Vietnam Virgin Islands (British) Virgin Islands (U.S.) Wallis And Futuna Islands Yemen Zambia Zanzibar Zimbabwe

Buy Udemy’s Sıfırdan Zirveye Aliexpress Satıcısı Olma Eğitimi (5)

Note: We have purchased this course/tutorial from Udemy and we’re sharing the download link with you for absolutely FREE. So you can learn & be your own master if you can’t afford to buy this course. But if you have money we strongly suggest you to buy Sıfırdan Zirveye Aliexpress Satıcısı Olma Eğitimi (5) course/tutorial from Udemy. So, the course’s author  can help you if you can’t understand something or if you want to learn something spectacular.

Free Download Udemy’s Sıfırdan Zirveye Aliexpress Satıcısı Olma Eğitimi (5)

Check Also

The Complete SEO Course For Beginners 2020 – Zero To Hero

Free Download Udemy The Complete SEO Course For Beginners 2020 – Zero To Hero. With …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *